joomla 1.6

KOVOMIX

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Teraz ste tu: Úvod Tovar Čerpacia technika Potravinárske a chemické čerpadla Nerezové samonasávacie čerpadlo
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Tlačiťe-mail
NBENP 75 a NP 75

Nerezové samonasávacie čerpadlo
Zobraziť v plnej veľkosti


Nerezové samonasávacie čerpadloSpýtajte sa na tento produkt

Nerezové nízkootáčkové rotačné čerpadlá s flexibilným obežným kolom, obzvlášť použiteľné pre prepravu jemných, krehkých a viskóznych kvapalín, tiež s pevnými časticami v suspenzii.

Sú široko používané:

  • vo vinárstve (víno, mušty, hroznové šťavy so stopkami)
  • v potravinárskych výrobách (pivo, ovocné drene a šťavy, med, tekutý cukor, sirupy, glukózy, mlieko, tekuté maslo, jogurty, roztoky z vajec, olejov, rajčinové drene a šťavy, slané roztoky atď.)
  • v chemickom priemysle (škrob, tekuté lepidlá, emulzie, glyceríny, vosk, detergenty, latexová guma, roztoky na spracovanie fotografií, farby, atramenty, priemyselné sekréty,...)
  • v kozmetickej a farmaceutickej výrobe (tekuté mydlá, tekuté krémy a roztoky, šampóny atď.)

Princíp čerpania: flexibilné gumové obežné lopatkové kolo je pri otáčaní mierne deformované telesom čerpadla a zabezpečuje ustálený prietok. Tento princíp kombinuje jemné, nenásilné čerpanie s vysokou samonasávacou schopnosťou.

Jednoduchá montáž, variabilný výber materiálov vo výrobe a systém kontroly kvality použitý počas výroby, umožňuje ponúknuť širokú, viacúčelovú škálu produktov prispôsobenú Vašim potrebám. Každý výber čerpadla môže byť dodaný s odlišným typom obežného kola (5 typov gumy: NR, CR, NBR, EPDM, VMQ), s odlišným mechanickým tesnením, pripojením a prepojením s početnými prevedeniami ako sú: obnažené osky čerpadla (bez pohonu), koaxiálna motorizácia čerpadla (s elektrickým alebo okružným hydraulickým motorom),s motorom s prevodovkou, s kladkou (na vozíku alebo základni), s mechanickým rýchlostným variátorom alebo s frekvenčným meničom.

Modifikácie aj do výbušného prostredia. Možnosti čerpania rôznych produktov sú uvedené v tabuľke v technickom katalógu výrobcu.

VÝKON A POUŽITIE:

Prietok: od 0 do 72 000 litr./hod
Viskozita: až do 50 000 cp
Teplota kvapaliny: do 100 °C
Max. rozdiel tlakov: 4 bar


Naposledy obnovené: piatok, 29 mj 2020 22:16

Zoznam tovaru

Hľadať v tovare

KONTAKT

KOVO MIX
M.R.Štefánika 75
075 01 Trebišov
tel. +421 56 672 61 95

Kto je online

Máme online 19 hostí